Business English

> ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z ANGIELSKIM JUŻ DZIŚ!>

Angielski w biznesie – jego znajomość to ogromny atut, który pozwala na swobodne rozmowy z obcojęzycznymi klientami, kontrahentami i współpracownikami, prowadzenie negocjacji, prezentacji, odbywanie spotkań i podróży służbowych. W tym dziale znajdziesz teksty dotyczące odmiany języka zwanej Business English. Słownictwo i wyrażenia związane ze światem biznesu, reklamy i finansów są bardzo przydatne w życiu zawodowym. Zapraszamy do zapoznania się z Business English, który wcale nie jest tak trudny, jak mogłoby się wydawać.

idiomy business english

Idiomy Business English – przydatne zwroty podczas spotkania i prezentacji

  Negocjacje, spotkania, prezentacje, ustalenia i konferencje – to codzienność biznesu. Podczas takich rozmów warto mieć w zanadrzu kilka określeń, które sprawią, że nasza przemowa będzie ciekawsza i łatwiejsza do zapamiętania.

CZYTAJ DALEJ
idiomy business english

Idiomy Business English – przydatne zwroty dotyczące oferty

W posługiwaniu się na co dzień Business English wielokrotnie przyjdzie nam opisać konkretne cechy produktu, usługi czy oferty. Możemy zdać się na techniczną terminologię, jednak czasem w negocjacjach biznesowych lepiej stosować związki frazeologiczne.

CZYTAJ DALEJ

x

Wypełnij formularz
Skontaktujemy się z tobą