Gry po angielsku

> ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z ANGIELSKIM JUŻ DZIŚ!>

Gry po angielsku to jedna z najprzyjemniejszych metod nauki języka. Zarówno typowe gry do nauki angielskiego, jak i gry po angielsku o dowolnej tematyce i przeznaczeniu są świetnym sposobem na poszerzenie naszego słownictwa oraz wyćwiczenie przydatnych zwrotów i wyrażeń, które mogą się przydać nie tylko w trakcie gry. Angielskie gry dla pasjonatów tego typu rozrywki, którzy uczą się języka, to idealna metoda na otaczanie się językiem i używanie go w sposób naturalny, łączący przyjemne z pożytecznym.

jak zapamiętywać słówka z angielskiego

Jak zapamiętywać słówka z angielskiego – gry i zabawy

  Jak zapamiętywać słówka z angielskiego, nie umierając przy tym z nudów? Chyba każdy z uczących się języka obcego zadaje sobie to pytanie. Trudno bowiem wyobrazić sobie mniej emocjonujące zajęcie niż powtarzanie słówek w nieskończoność. Istnieją jednak gry, które nie tylko sprawią, że łatwiej zapamiętasz słownictwo, ale też będą dla ciebie doskonałą zabawą.

CZYTAJ DALEJ
pokemon go

Gra Pokemon GO i nauka angielskiego

  Nasz świat nagle zaroił się od pokemonów. Fani gry ”Pokemon GO” ścigają je wszędzie: w parkach, na ulicach, na przystankach, a nawet, ku zgorszeniu niektórych, w muzeach i w pobliżu kościołów. Skąd wzięły się te stworki, które nagle stały się nieodłączną częścią naszego świata? Pokemony narodziły się w 1996 roku jako bohaterowie gier konsolowych firmy …

CZYTAJ DALEJ
zagadki słowne

Zagadki słowne Lewisa Carrolla

Czy wiecie, jak zagonić PIG do STY, zmienić FOUR w FIVE, a z WHEAT wypiec BREAD? Poznajcie słowne łamigłówki autora „Alicji w Krainie Czarów“.

CZYTAJ DALEJ
angielskie kalambury

Angielskie kalambury

  Kalambury to gra słów oparta na zbliżonym lub identycznym brzmieniu wyrazów o różnych znaczeniach. Zabawa w angielskie kalambury jest świetną metodą na utrwalenie słówek. Efekt zaskoczenia i rozbawienia sprawia, że lepiej przyswajamy i zapamiętujemy wiedzę.

CZYTAJ DALEJ
gry po angielsku

Słownik gracza – gry FPS

    Prawie 1,2 miliarda ludzi gra w gry po angielsku, z czego aż 700 milionów toczy potyczki online. Daje to szokującą liczbę 3 miliardów godzin poświęconych na granie w tygodniu, a jeżeli weźmiemy pod uwagę, że sektor elektronicznej rozrywki jest wart około 25 miliardów dolarów i może równać się ze wszystkimi wpływami filmowymi i telewizyjnymi, to zaczniemy zdawać sobie sprawę …

CZYTAJ DALEJ
gry edukacyjne do nauki angielskiego

Gry edukacyjne do nauki angielskiego

Naukę języka angielskiego warto zacząć wcześnie, gdy umysł dziecka z łatwością chłonie nowe informacje. Ponieważ nawet najmłodsi są już zaznajomieni z elektroniczną rozrywką, można skorzystać z ich zamiłowania do spędzania w ten sposób wolnego czasu i przemycić do sesji przed monitorem odrobinę wiedzy. Co musimy wiedzieć, jeśli szukamy odpowiedniej gry edukacyjnej dla dzieci?

CZYTAJ DALEJ

x

Wypełnij formularz
Skontaktujemy się z tobą