Angielski dla dzieci

> ZACZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z ANGIELSKIM JUŻ DZIŚ!>

Angielski dla dzieci – konieczność czy nadgorliwość rodziców?

Jest mnóstwo sposobów na to, by język angielski dla dzieci był ciekawą rozrywką, sprawiającą przyjemność zarówno najmłodszym, jak i rodzicom. Umysłowość i rozwój dziecka rządzą się specjalnymi prawami. Mając je na uwadze, można stworzyć zestaw narzędzi, dzięki którym wiedza wchodzi do głowy sama podczas pysznej zabawy. W tej sekcji znajdziesz słówka angielskie dla dzieci, ćwiczenia, materiały i piosenki dla dzieci po angielsku, a także porady, jak powinna wyglądać nauka języka angielskiego dla dzieci.

angielskie-bajki-dla-dzieci

6 najlepszych kreskówek, które pomogą dziecku w nauce języka angielskiego

Oglądanie kreskówek i programów dziecięcych to jeden z najprostszych i najbardziej wydajnych sposobów zanurzenia dziecka w anglojęzycznym świecie. Animowane programy, bajki i programy edukacyjne dla dzieci umożliwiają poprawienie akcentu, uczenie się nowych słów i nabranie płynności w korzystaniu z języka mówionego. Opracowaliśmy dla Was krótką listę popularnych filmów animowanych, które służą zabawie i zawierają treści …

CZYTAJ DALEJ
piosenki dla dzieci po angielsku

Angielskie piosenki dla najmłodszych

Kołysanki, wyliczanki czy piosenki to świetny sposób na nauczenie dziecka prostych słów, rytmu i gestów. Dla młodego umysłu język, w którym są śpiewane, nie ma większego znaczenia, więc piosenki dla dzieci po angielsku są świetnym sposobem na pierwsze lekcje obcego języka. Od jakich utworów warto zacząć?      

CZYTAJ DALEJ
gry edukacyjne do nauki angielskiego

Gry edukacyjne do nauki angielskiego

Naukę języka angielskiego warto zacząć wcześnie, gdy umysł dziecka z łatwością chłonie nowe informacje. Ponieważ nawet najmłodsi są już zaznajomieni z elektroniczną rozrywką, można skorzystać z ich zamiłowania do spędzania w ten sposób wolnego czasu i przemycić do sesji przed monitorem odrobinę wiedzy. Co musimy wiedzieć, jeśli szukamy odpowiedniej gry edukacyjnej dla dzieci?

CZYTAJ DALEJ

x

Wypełnij formularz
Skontaktujemy się z tobą